Ile kosztują karnisze? | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Ile kosztują karnisze?

Karnisze to nic innego jak rurki, zamieszczone na specjalnych konsolach, które służą do ozdabiania okien. Na karniszach wiesza się firany i zasłony.

W zależności od tego, jakie rozwiązania uwzględnił producent, karnisze sufitowe mogą umożliwiać wieszanie tkanin ozdobnych za pomocą żabek, szelek lub tuneli. W wielu firanach montuje się też oczka przelotowe i w takim wypadku żabki na karniszu są zbędne.
Choć moda na karnisze nieco osłabła, cały czas nie brakuje domów, w których są one nieodzownym elementem dekoracji. Z karniszy zwykle rezygnuje się we wnętrzach przyszłościowych, gdzie ichniejszym właściciele mają lekka wersję do prania i prasowania firan i zasłon. Osoby takie karnisz mosiężny zwykle zastępują roletami, które umieszcza się wprost w ramie okiennej. Osób, które posiadają w swoich domach karnisze nadal jest zdecydowanie więcej. Dla nich obecnie stale opracowuje się nowe modele karniszy. Ten, kto je tworzy, czyli karnisze producent, nie tylko zwraca uwagę na modne kolory czy wykończenia. Ci, którzy produkują karnisze starają się, żeby ich produkty spełniały zainteresowanie i potrzeby klientów. Bardzo często więc oferuje się karnisze na wymiar, bo dzięki temu prawie każdy może wybrać karnisz właściwyodpowiedni dla siebie. Nie musi skracać ani nabywać więcej, by starczyło na spore okno. To bardzo praktyczne rozwiązania. W tym momencie karnisze produkowane są w wielu kolorach. Dzięki temu ichniejszym wybór jest bardzo szeroki. Najbardziej popularny jest karnisz czarny, bo on pasuje do wielu wnętrz. Nie mniejszym jednak powodzeniem cieszą się karnisze w kolorze starego złota i satynowe.
Dodatkowe informacje: karnisz biały.


Post a Comment