Jakie pokrowce ma sens wybrać | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Jakie pokrowce ma sens wybrać

Telefony Apple są dość popularnym rozstrzygnięciem, które coraz bardziej zyskuje. Dlatego też jednym z przydatnych rozwiązań jest etui apple, które warto zakupić. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych rodzajów etui, które dostępne są dla telefonów tej marki.

Wybór jest stosunkowo bogaty i z całą pewnością właściwie każdy znajdzie pośród nich szczegółowo takie etui, który przypadnie mu do gustu i spełni jego wymagania.
Przezroczysta guma
Etui tego rodzaju przede wszystkim wyróżnia się tym, że jest przezroczyste, a także nie zmienia wyglądu telefonu. Zapewnia ono zupełnie dobrą ochronę, jednak pod tym kątem można znaleźć etui na telefon apple zapewniające lepszą ochronę. Przede wszystkim etui takie nie chroni dobrze przed upadkami, a raczej przed porysowaniem.
Bumper
Etui tego rodzaju również nie zmienia zasadniczo wyglądu telefonu, a równocześnie wzmacnia jego wytrzymałość. Bumper jest to ramka, która otacza telefon i dość mocno zabezpiecza go przed upadkami. Jednak na nieszczęście ma pewną wadę, a mianowicie dość słabo chroni ekran przed porysowaniem. Ochrona tego typu zrobiła się popularna mniej więcej 2010 roku gdy Apple dodawało tego rodzaju etui bezpłatnie do swoich telefonów.
Oryginalne etui Apple
Silikonowe case zapewnia relatywnie niezłą ochronę przed upadkami. Trzeba pamiętać, że tego rodzaju pokrowce do Apple bardzo pewnie trzymają się w dłoni, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas korzystania z telefonu. Niestety pokrowce tego rodzaju umieją dość często pękać, co na nieszczęście powoduje, że kwalifikują się one wówczas do konwersji.
Innymi rodzajami etui, które są stosowane w sytuacji telefonów Apple są Bewood, pokrowce-cegły a także kilka innych. Zdecydowanie bez problemów właściwie każdy znajdzie pomiędzy nich te dla siebie.

Warto zobaczyć: pokrowce do apple.


Post a Comment