Popularne konto bankowe bez komornika | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Popularne konto bankowe bez komornika

Według obowiązujących przepisów w naszym kraju, komornik ma prawo zająć dla dłużnika wszystkie pieniądze znajdujące się na jego koncie. Znacząca większość z nas nie może sobie jednakże na to pozwolić. Spłacanie swoich zobowiązań jest oczywiście ważne, niemniej jednak musicie wszak mieć środki finansowe zabezpieczające byt waszych najbliższych.

Warto więc znaleźć konto bankowe, które na pewno nie zostanie zajęte przez komornika. Będzie to perfekcyjny sposób na ochronienie waszych środków majątkowych. Konto bezpieczne od komornika na nieszczęście nie jest wcale tak łatwo wyszukać. Warto więc przeznaczyć troszkę czasu, ażeby zdobyć informacje na temat najbardziej bezpiecznych rachunków bankowych.
Większość znajdujących się w popularnym zestawieniu banków oraz dodatkowo instytucji finansowych oferuje konto bankowe bez komornika przez okres od kilku do maksymalnie kilkunastu miesięcy. Według obowiązujących przepisów prawnych w naszym kraju komornik ma prawo zająć konto dłużnika, dlatego żaden bank nie może w nieskończoność ukrywać rachunków bankowych swoich klientów. Warto więc dowiedzieć się, które banki najdłużej ukrywają rachunki przed komornikami. Będziecie musieli co kilkanaście miesięcy jednak zmodyfikować swój rachunek bankowy, by na pewno komornik nie zajął waszych środków majątkowych. Konto bez dostępu komornika możecie zakładać cyklicznie, zatem wystarczą wam tylko trzy jednostki do regularnej zmiany waszego rachunku bankowego. Jest to zdecydowanie najlepszy sposób na wytrzymałe zabezpieczenie waszego wynagrodzenia przed komornikiem.
Więcej informacji: w jakim banku komornik nie znajdzie konta .

FacebookTwitterGoogle+Share


Post a Comment