Sprzedaż i dzierżawa urządzeń drukujących | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Sprzedaż i dzierżawa urządzeń drukujących

Wiele ludzi, które prowadzą firmę, zastanawia się, co zrobić w przypadku, jeżeli już obecnie nie posiadają środków majątkowych na zakup niezbędnego sprzętu biurowego, takiego jak drukarki. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem jest wynajem kserokopiarki, czyli usługa oferowana przez firmy, które zajmują się nie tylko dzierżawą urządzeń, ale też serwisem, jak również sprzedażą urządzeń nowych oraz poleasingowych zastosowanych do biur.
Dzierżawa urządzenia do biura – na co zwrócić uwagę?
Przede wszystkim musimy mieć świadomość, że dzierżawa urządzeń wykorzystanych do biur tyczy się zarówno urządzeń nowych, jak także poleasingowych.

Urządzenia poleasingowe są całkowicie sprawne, a więc gotowe do pracy. Przy tym, firmy dostarczające urządzeń drukujących zapewniają również tonery katowice, jak także inne części oraz materiały eksploatacyjne przeznaczone do prawidłowej pracy urządzeń wielofunkcyjnych, jak także drukarek. Warto pamiętać, że dzierżawa sprzętu drukującego to stała opłata za cały okres abonamentowy, jak również szybka naprawa wszelkich usterek, a wręcz dostarczenie urządzenia zastępczego, jeżeli już naprawa się przedłuża. Dodatkowo, kserokopiarki katowice wynajmowane przez klienta objęte są pełną opieką serwisową. Zatem umowa obejmuje kompletne wsparcie informatyczne a także techniczne, jak też dostarczenie materiałów oraz części eksploatacyjnych, konserwację, naprawy oraz przeglądy techniczne. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że coraz więcej kierowników biur oraz właścicieli firm decyduje się na takie właśnie rozwiązanie.

Sprawdź: kserokopiarki kolorowe.

FacebookTwitterGoogle+Share


Post a Comment