Sprzęt diagnostyczny – holter ekg | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Sprzęt diagnostyczny – holter ekg

Nie ulega wątpliwości, że każdy gabinet kardiologiczny powinien być wyposażony głównie w profesjonalny sprzęt, zarówno diagnostyczny jak również zabiegowy. Holter ekg to podstawowe urządzenie wykorzystywane w diagnostyce w kardiologii, które pozwala na monitorowanie czynności elektrycznej mięśnia sercowego w okresie co najmniej 24 godzin, najczęściej jednakże takie badanie jest przeprowadzane przez kilka dni, by kardiolog zabrał jak najwięcej cennych informacji.
Holtery do ekg – co warto wiedzieć?
Głównie powinno się podkreślić, że w sklepach medycznych znajdziemy szeroki wybór sprzętu przeznaczonego w głównej mierze do diagnostyki kardiologicznej, a więc urządzenia cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem takie jak holter ASPEL.

Trzeba podkreślić, że jest to sprzęt medyczny który daje możliwość na wykonanie głównych analiz EKG w bardzo niedługim czasie, co więcej pozwala też przeprowadzenie analiz zaawansowanych, które dotyczą przykładowo analizy pracy rozrusznika serca. Jest to urządzenie, które umożliwia również analizowanie arytmii, która może mieć zarówno podłoże komorowe, jak również nadkomorowe. A dodatkowo kardiolog ma dostęp do zapisu EKG niezwłocznie po zrobieniu analizy. Pamiętajmy o tym, że jest to urządzenie, które składa się z różnych podzespołów, w głównej mierze takich jak rejestrator holtera ASPEL. Jest to także bateria alkaliczna, elektrody jednorazowe, oprogramowanie z kluczem zabezpieczającym. Prócz tego można zamówić również urządzenie z wyposażeniem dodatkowym.

Polecana strona: rejestrator holtera ASPEL.


Post a Comment