Na czym polega auto detailing? | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Na czym polega auto detailing?

Zabezpieczenie lakieru folią ppf łódź to najbardziej skuteczna i trwała forma zabezpieczenia karoserii auta. Polega ona na oklejeniu nadwozia – albo wybranych jego elementów – przezroczystą (bezbarwną) folią ochronną. Dokonana w ten sposób korekta lakieru łódź stanowi ochronę dla lakieru przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi.

Przeprowadzony w ten sposób detailing łódź chroni karoserie samochodu przed odkształceniami powstałymi przez m.in. kamyki, owady, ale też przed parkingowymi przecierkami lub odrapaniem kluczykiem.
Jest to niewątpliwa zaleta gdy auto jest użytkowane jako typowo miejskie, ale też wtedy gdy samochód jest brany w trasę, gdzie przy utrzymaniu znacznej prędkości odbicie się kamyka albo owada (a dosłownie ptaka) może skutkować poważnym uszkodzeniem struktury lakieru.
Wykorzystanie folii ppf ma kilka podstawowych zalet – w gronie nich wymienić trzeba ułatwienie w utrzymaniu samochodu w czystości, zabezpieczenie oryginalnej głębi a także nasycenia koloru karoserii, ale przede wszystkim lakier jest chroniony przed zarysowaniami, zabrudzeniami, a także uszkodzeniami mechanicznymi przez dosłownie 10 lat. Po zdjęciu folii oryginalna karoseria jest zachowana w stanie szczegółowo takim jak przed oklejeniem jej folią – bez różnego rodzaju wgniotek albo odprysków, które pogarszają estetykę wyglądu auta.
Co ważne folie ppf możemy nałożyć na samochody nowe, jak także używane (których lakier nie jest w stanie idealnym). Przed nałożeniem folii możliwe jest też (na życzenie klienta) wykonanie korekty nieszablonowego lakieru.

Źródło: auto detailing łódź.


Post a Comment