Oferta wypożyczalni samochodów | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Oferta wypożyczalni samochodów

Według obowiązujących przepisów prawnych w naszym kraju, dla każdej osoby poszkodowanej w wypadku samochodowym powinno się się auto zastępcze. W obecnych czasach samochód osobowy stał się nieodzownym elementem naszej codzienności, dlatego nie trzeba już udowadniać potrzeby używania samochody. Jeśli wasz samochód osobowy nadaje się jedynie do kasacji albo spędzi następnych kilkanaście dni w warsztacie samochodowym, to z całą pewnością warto postarać się jak najszybciej o samochód zastępczy.

Samochód z OC sprawcy bez najmniejszego problemu zostanie wam wypożyczony gdy jedynie pokażecie spisane oświadczenie i protokół z wypadku samochodowego. Nie będziecie musieli ponosić żadnych kosztów wypożyczenia samochodu osobowego, gdyż wszystkie koszty zostaną naliczone na konto danego zakładu ubezpieczeń społecznych.
Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zabezpiecza nie tylko was, ale też wasze mienie. Auto z OC jest jednym z elementów ułatwiających dla was szybki powrót do życia sprzed wypadku samochodowego. W tej sytuacji jesteście stroną poszkodowaną, zatem zakład ubezpieczeń społecznych powinien jak najszybciej zwrócić wam wszystkie koszy leczenia oraz dodatkowo przywrócenia waszego samochodu osobowego do stanu sprzed wypadku. Należy wam się także auto zastępcze, niemniej jednak tylko na okres naprawy waszego samochodu osobowego. Wraz z dniem odebrania własnego samochody z warsztatu samochodowego, powinniście oddać auto zastępcze. Kolejne dni zwłoki będą niestety liczone na wasz rachunek i zakład ubezpieczeń nie wypłaci wam za nie środków finansowych.
Polecana strona: auto wynajem siemiatycze.

FacebookTwitterGoogle+Share


Post a Comment