Pomoc drogowa – laweta | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Pomoc drogowa – laweta

Jeśli w trakcie podróży samochodem doszło do jego awarii lub również do kolizji, wtedy trzeba korzystać z rozwiązania, jakim jest pomoc drogowa, która oferuje obszerny zakres usług. Warto pamiętać jednakże, aby korzystać z usług doświadczonej firmy, która oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi na bardzo wysokim poziomie.
Pomoc drogowa – co należy mieć świadomość tego?
Należy rozpocząć od tego, że firmy oferujące pomoc drogową powinny działać w sposób kompleksowy, jak też całodobowo oferować swoim klientom pomoc na drodze.

Co więcej, w ramach usług powinno znajdować się w głównej mierze holowanie, w sytuacji kiedy samochód nie może być naprawiony na miejscu. W przypadku kolizji wypadku albo zjechania z drogi pomoc drogowa powinna obejmować także wyciągnie pojazdu z rowu, awaryjne odpalanie auta czy dowóz paliwa. Nie zapominajmy także o tym, że samochody pomocy drogowej są specjalnie przystosowane, dlatego możliwe jest udzielenie wsparcia technicznego na miejscu, na przykład na autostradzie, kiedy samochód ulegnie awarii. W sytuacji bardziej niebagatelnych awarii technicznych, kiedy doraźna pomoc techniczna jest niewystarczająca, wtedy warto korzystać z opcji, jaką jest laweta, która dowiezie uszkodzony albo niesprawny technicznie samochód do warsztatu, gdzie zostanie poddany przeglądowi i naprawiony. Jak się zatem okazuje, pomoc drogowa to szeroki zakres usług, który obejmuje w głównej mierze wymianę koła na drodze, awaryjne odpalanie z kabli, jak też dostarczenie pojazdu zastępczego z OC sprawcy czy rozładunek pojazdu z tira.

Źródło informacji: auto pomoc Kraków.


Post a Comment