Przewozy w górach | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Przewozy w górach

W Zakopanem i okolicach do zwiedzania jest multum atrakcji, ale nie wszystkie atrakcje są dostępne w zasięgu ręki. Jeżeli już do kościoła, na jakąś wystawę, czy na Gubałówkę można dojść pieszo, analogicznie jak na Krupówki, o tyle już np na parking pod Morskim Okiem lub na parking pod wejściem na Kasprowy Wierch należy dojechać autem bądź autobusem. Autobusy kursują tylko w wyznaczonych godzinach, a jeśli zamierzasz posiadać dowolność, to wykorzystaj taxi Zakopane 24.

Usługa taksówki jest zdecydowanie bardziej wygodna. Co prawda za taksówkę zapłacisz więcej, ale dowiezie cię w Zakopanem w prawie każde miejsce.
Możesz skorzystać zarówno z taksówki osobowej, jak i z busa dla zorganizowanych grup liczących kilka osób. Eskapada w obrębie Zakopanego nie jest długa. Chyba że panują niekorzystne warunki, wtedy się nieco wydłuża. Gdy warunki są realnie dobre, to podróż trwa bardzo szybko. Taxi Murzasichle , a oprócz tego do innych miejscowości w Zakopanem i w okolicach kursuje poprawnie przez cały dzień. Usługa jest dostępna 24 godziny na dobę. Tu każdy przewóz osób Zakopane może być zrealizowany z pomocą doświadczonych taksówkarzy będących mieszkańcami tego regionu. Podróż z takim taksówkarzem umożliwia nam też na poznawanie okolicę, dlatego że taksówkarz w znaczącej liczbie przypadków wskazuje nam ciekawe miejsca i opowiadał o każdym kilka słów. Dzięki temu możemy się poczuć, jakbyśmy byli na wycieczce z przewodnikiem, a nie jak w taksówce. Taka ewentualność w rzeczywistości dodaje znaczenia tej formie podróżowania. Podróżujesz, a jednocześnie czegoś się dowiadujesz.
Dodatkowe informacje: Taxi Zakopane Cennik.


Post a Comment