Skup aut | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Skup aut

Polskie drogi zdecydowanie nie są uznawane za bezpieczne i nie jest to dziwne, skoro co roku odnotowujemy kilkadziesiąt tysięcy wypadków drogowych. Niestety, ale wystarczy wręcz zwykła kolizja, abyśmy w ciągu zaledwie kilku sekund stracili kilkadziesiąt tysięcy pln. Wartość samochodu powypadkowego w dużym stopniu spada, dlatego nie zawsze opłaca się go naprawiać.

Oczywiście, jeśli uważacie, że wasz samochód osobowy da się naprawić, to warto oddać go do warsztatu. W zdecydowanej większości przypadków okaże się jednak, że całkowicie nieopłacalne jest naprawianie waszego samochody, gdyż jego wartość będzie omal jednakowa, jak koszt naprawy. W tak zaistniałej okoliczności zostaje wam wybranie tylko jednego z dwóch możliwych rozwiązań.
Pierwszym z nich jest kasacja aut. Możecie zatem własną pracą wyjąć wszystkie części z waszego samochodu osobowego nadające się do sprzedaży, a następnie oddawać wasze auto do kasacji. Sama usługa kasacji jest jednakże dosyć droga, a sprzedanie części nie jest wcale takie łatwe. Ciężko wam będzie znaleźć kupca na wasze części, jeżeli nie posiadanie warsztatu samochodowego. O sporo prostszym rozwiązaniem będzie odnaleźć polecany skup samochodów powypadkowych, który zapłaci wam za wasz samochód. W ten sposób od razu zdobędziecie troszkę dodatkowej gotówki ze sprzedaży waszego samochodu osobowego i nie będziecie musieli płacić za skup. Jest to łatwe rozwiązanie i zdecydowanie o sporo wygodniejsze, niż samodzielne próbowanie sprzedawania części, a następnie płacenie kilkuset pln za zezłomowanie waszego pojazdu.
Zobacz również: Kasacja Aut Warszawa.

FacebookTwitterGoogle+Share


Post a Comment