Drogie zabawki | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Drogie zabawki

Kupowanie zabawek dla dzieci dla wielu dorosłych jest dużym wyzwaniem. Wielu dorosłych nie lubi takich zakupów, bo czują się oni zagubieni w sklepach z zabawkami.

Tym bardziej jeżeli już te są dość pokaźnych rozmiarów. Dorośli nie znają się przecież na zabawkach i nie w każdej sytuacji wiedzą, jakie zabawki dla dziewczynek będą najlepiej właściwe. Tym bardziej, że ichniejszym wybór jest taki szeroki. Gdyby w sklepach z zabawkami był jeden rodzaj lalek, klocków czy puzzli, to sytuacja byłaby dużo prostsza. Niemniej jednak nie jest tak łatwo.
Na sklepowych półkach zabawek jest bez liku. Niektóre z nich kierowane są jedynie dla chłopców, inne tylko dla dziewczynek. Są ze stuprocentową pewnością i takie, które można nabywać i jednym , i drugim. Takie uniwersalne zabawki to najczęściej pluszaki i klocki, bo wręcz puzzle mogą przedstawiać obrazki typowe dla dziewczynek lub chłopców. Taka zabawką jest na przykład kinetic sand, którym dzieci lubią się bawić bez względu na płeć. To magiczny piasek, który nie brudzi i umożliwia na ciekawe zabawy. Z takiego piasku ucieszy się jednak nie prawie każde dziecko. Pod tym względem dzieci są bardzo wybredne i dlatego dorośli mają taki problem z kupowaniem zabawek. Świetnie jeżeli już są rodzicami takich dzieci, bo wtedy w jakimś stopniu wiedza, jakie zabawki dla chłopców interesują ich synów albo o jakich marzą ichniejszym córki. W dużo gorszej sytuacji są ci dorośli, którzy dzieci nie mają. Wówczas kupują na wyczucie lub decydują się na takie zabawki, które wydają im się interesujące i ciekawe. Lub takie, którymi sami chętnie ażeby się pobawili.
Dodatkowe informacje: modele rc.

FacebookTwitterGoogle+Share


Post a Comment