Ciekawe wakacje | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Ciekawe wakacje

W okresie wakacyjnym wielu z nas wyszukuje ciekawego kierunku na spędzenie kilku dni swojego urlopu. Popularne i tanie kraje, tj. Chorwacja, Grecja lub Hiszpania już dawno nam zbrzydły i coraz częściej szukamy intrygujących miejsc, które nie są tak oblegane przez turystów. Wybranie się an wakacje na Bałkany będzie perfekcyjnym pomysłem dla wszystkich osób, które uwielbiają przygody i równocześnie nie chcę spędzać swoich wakacji w nudnym i typowo turystycznym miejscu.

Perfekcyjnym przykładem takiego państwa jest Czarnogóra. Jest to dla wielu z nas dość mało znany kraj, który posiada niesamowitą przyrodę oraz dodatkowo kulturę. Wybierając spędzenie wakacji w Czarnogórze będziecie mogli liczyć na ogromną ilość ciekawych trakcji.
Dla wielu osób na pewno ogromną dużą zaletą będzie mały ruch turystyczny i dość niskie koszty. Czarnogóra lub Albania to są w rzeczywistości bardzo tanie kraje, dlatego tego rodzaju wycieczka jest możliwa praktycznie na każdą kieszeń. Wręcz w pełnym sezonie turystycznym nie są to, aż tak popularne kierunku wakacyjne, jak Grecja albo Hiszpania. W praktyce oznacza to o wiele mniejsze kolejki i tłok w typowych turystycznych miejscach. Coroczne jeżdżenie do tych samych krajów na wakacje jest zdecydowanie nudne i nie warte zachodu. Na świecie istnieje sporo wspaniałych i pięknych miejsc, które są warte odwiedzenia i nie wiążą się z wydaniem ogromnych pieniędzy. Warto więc pomyśleć o spróbowaniu czegoś nowego i pojechanie na wspaniałe wakacje w nowe i nieznane dla was wcześniej miejsce.
Polecam: Zatoka Kotorska.

FacebookTwitterGoogle+Share


Post a Comment