Manurack – Twoje regały dla bezpieczeństwa magazynowego | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Manurack – Twoje regały dla bezpieczeństwa magazynowego

Manurack to polski producent nowoczesnych regałów magazynowych, specjalizujący się w projektowaniu i produkcji magazynowych systemów regałowych. W ofercie firmy znajdują się regały paletowe, regały półkowe, regały do ciężkich ładunków, regały do magazynów wysokiego składowania a także regały specjalistyczne do przechowywania rur, profili i innych długich elementów. Firma oferuje również usługi z zakresu projektowania i wykonawstwa hal magazynowych.

Manurack to producent, który zdaje sobie sprawę z tego, że w magazynie każdy metr kwadratowy przestrzeni jest cenny. Dlatego stawia na efektywność i ergonomię swoich towarów. Wszystkie regały magazynowe są projektowane z myślą o jak największej pojemności, prostocie składowania i komfortowej pracy dla magazynierów.

Regały paletowe to priorytetowy element wyposażenia każdego magazynu. Manurack oferuje regały paletowe o różnej wysokości, nośności i wymiarach, dzięki czemu można zaimplementować je do konkretnych potrzeb i wymogów klienta. Dzięki temu regały te pozwalają na optymalne zastosowanie powierzchni magazynowej.

Regały półkowe są perfekcyjne do przechowywania mniejszych przedmiotów, takich jak kartony, pudełka czy mniejsze palety. Dostęp do towaru jest łatwy, a ich konstrukcja pozwala na łatwe przestawianie półek.

Regały do ciężkich ładunków to produkt, który ze stuprocentową pewnością docenią klienci, którzy przechowują ciężkie elementy, tj. silniki, maszyny czy konstrukcje stalowe. Regały te są w stanie wytrzymać realnie bardzo duże obciążenia i gwarantują nie tylko i wyłącznie maksymalną pojemność, niemniej jednak także bezpieczeństwo składowanych towarów.

Regały do magazynów wysokiego składowania to doskonałe rozwiązanie dla magazynów z ograniczoną powierzchnią składowania. Dzięki ich specjalnej konstrukcji, możliwe jest przechowywanie produktów na bardzo dużych wysokościach, co umożliwia na oszczędność przestrzeni.

Regały specjalistyczne do przechowywania długich elementów to produkt, który z całkowitą czyli stu procentową pewnością zainteresuje firmy z branży budowlanej czy przemysłowej. Dzięki specjalnej konstrukcji regałów możliwe jest przechowywanie rur, profili, płyt czy innych długich elementów.

Polecamy: manurack producent.


Post a Comment