Hex Reys | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Hex Reys

Ze stuprocentową pewnością warto skorzystać z usług firm, które swoim asortymencie posiadają specjalistyczne oprogramowania przeznaczone dla programistów oraz działów it. Są to w głównej mierze programy tj. Dekompiler programu x86, x64, Arm, Wyróżniają się nie tylko i wyłącznie wysoką funkcjonalnością, ale też wprowadzeniem systemu zabezpieczeń.
Programy do monitorowania sieci komputerowych – co trzeba mieć świadomość tego?
Przede wszystkim należy zaznaczyć, że takie programy do monitorowania sieci stanowią konieczne narzędzie dla programistów, jak też działów informatycznych przedsiębiorstw działających w różnych branżach.

Są to przykładowo programy tj. Deasembler programu x86, x64, Arm. Jest to program, który odznacza się wysoką wydajnością i szybkością działania, a zatem czytanie programów zajmuje po prostu mniej czasu. W dodatku program został rozszerzony o funkcje, które ułatwiają pracę w zakresie technologii informatycznej. Trzeba wspomnieć również o tym, że oprogramowania do monitorowania sieci powinny współpracować z dostępnymi systemami operacyjnymi, a więc takimi jak Windows, Linux, jak również Mac OS. Przy tym, powinny charakteryzować się też łatwą obsługą, jak również możliwością rozszerzenia wtyczek. Biorąc pod uwagę powyżej wymienione elementy, nie jest zaskoczeniem, że takim dużą popularnością cieszy się program IDA PRO. Jest to program, który służy do debugowania i może współpracować z aplikacjami zdalnymi. Jest rozwiązaniem wieloplatformowym, które charakteryzuje się łatwością połączenia z procesami lokalnymi, niemniej jednak też z danymi.

Więcej informacji na stronie: Dekompiler kodu x86, x64, Arm.

FacebookTwitterGoogle+Share


Post a Comment