Zagęszczanie włosów | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Zagęszczanie włosów

O posiadaniu długich i gęstych włosów marzy każda dziewczyna, jednak osiągnięcie tego efektu nie jest wcale prosta. Po pierwsze długość i gęstość naszych włosów jest uwarunkowana genetycznie i tak naprawdę nie mamy za bardzo na to wpływu. Właściwie każdy z nas rodzi się z określoną ilością cebulek włosowych , a dodatkowo mamy zapisaną genetycznie naszą maksymalną długość włosa.

Po osiągnięciu tej długości nasze włosy nie będą już rosnąć, nawet jeśli zainwestujecie w profesjonalne, drogie wcierki na porost włosów za kilkaset zł.
Jeśli jednak pragniecie posiadać przepięknie długie i gęste włosy to warto zainwestować w doczepy. Aktualnie na polskim rynku znajdziecie najwyższej jakości doczepy wykonane z naturalnych włosów, które będą idealnie komponować się z waszymi włosami. Warto natomiast najpierw dowiedzieć się, jakie są dostępne na rynku metody przedłużania włosów i czym się one od siebie różnią. Metoda Clip in sprawdzi się wspaniale dla osób, które nie są nosić doczepionych włosów przez cały czas. Przy tej metodzie będziecie mogli w każdym momencie odpiąć wasze doczepione, naturalne włosy. Metoda Tape on przymocowuje na stałe doczepione włosy i jedynie fryzjer będzie wstanie je zdjąć, gdy uzyskany efekt przestanie wam się podobać. Każda z tych metod posiada swoje plusy i minusy i tak de fakto wybranie tej najlepszej jest bardzo indywidualną kwestią. Najlepsze Tape on i clip in będą zrobione z naturalnych, bardzo wysokiej jakości włosów. Tylko przy naturalnych włosach uzyskacie zadowalający efekt i nikt nie zauważy, że nosicie doczepione włosy.
Więcej informacji na stronie: najlepsze Tape on.

FacebookTwitterGoogle+Share


Post a Comment