Car detailing – co to jest | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Car detailing – co to jest

Firma DK detailing, we własnejej ofercie ma usługi, które zabezpieczą auto przed uszkodzeniami, których ofiarą łatwo się stać podczas codziennej jazdy samochodem. Najczęstszym uszkodzeniem, które spotyka auta poruszające się po Łodzi, jest zadrapanie lakieru. Naprawa lakieru w salonie kosztuje krocie, czemu naprzeciw wychodzi DK detailing, mając w swojej ofercie usługi jak korekta lakieru Łódź – dla tych którzy nie pomyśleli o ewentualnych zadrapaniach uprzednio, jednak dla chcących zabezpieczyć się przed ewentualnym uszkodzeniem lakieru DK detailing oferuje folię PPF Łódź – bezbarwną folię chroniącą lakier przed uszkodzeniami spowodowanymi przez drobne kamyczki, piasek, otarcia o krawężnik, oraz złośliwe zadrapania lakieru kluczami lub innym ostrym przedmiotem.

Folia PPF Łódź to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, którym zależy na utrzymaniu samochodu w najlepszej możliwej kondycji, bez konieczności częstych wizyt w urzędowych serwisach w celu naprawy mało bardzo poważnych, lecz oszpecających auto uszkodzeń.
Folia PPF Łódź to gruba na ponad 200 mikronów, lecz niezauważalna dla innych uczestników ruchu ulicznego i przechodniów, folia zabezpieczająca auto od wszelkich zadrapań, która w przeciwieństwie do innych folii zabezpieczających nie zmienia wyglądu auta i jest neutralna dla znajdującego się pod nią lakieru, dzięki czemu nie trzeba przejmować się, że lakier zostanie zepsuty w trakcie usuwania folii. Wielu klientów decyduje się na pakiet korekta lakieru Łódź w zestawie z założeniem folii ochronnej, aby ich naprawiony lakier mógł oszałamiać każdego, kto zobaczy auto na Łódzkich ulicach przez długie lata.

Źródło informacji: car detailing łódź.


Post a Comment