Jeśli potrzebujesz lawety | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Jeśli potrzebujesz lawety

Potrzebujesz taniej lawety do przewozu samochodu albo motocyklu? Idealnie trafiłeś! Jesteśmy najszybszą radą drogową oraz mamy konkurencyjne ceny holowania.
Każdemu z nas czasem się zdarza iż ukochany pojazd odmawia nam nagle posłuszeństwa lub mamy niespodziewaną przygodę na drodze, której rezultatem jest niesprawny pojazd.

Wywołuje to u każdego z nas duży stres. Niemniej jednak wszakże nie musi tak być w każdej chwili możesz do nas zadzwonić! Jesteśmy dostępni 24h/ dobę siedem dni w tygodniu. Pomożemy Ci nawetdosłownie w najlepiej ekstremalnej sytuacji. Nasze usługi dostępne są na terenie całego Białegostoku oraz okolic. Jeśli potrzebujesz odwieźć zepsute auto dalej, nie martw się przewieziemy je we wskazane przez Ciebie miejsce, nawetdosłownie jeżeli to będzie na drugim końcu Polski.
Cenny naszych usług należą do jednych z najtańszych na rynku pomocy drogowej. Pamiętaj jesteśmy dostępni całą dobę siedem dni tygodniu. W każdej chwili możesz skorzystać z usług pomocy drogowej na terenie całego Białegostoku i okolic. Na pewno w szeroki wachlarzu naszych usług jest nie tylko holowanie pojazdu z miejsca A do miejsca B, niedoświadczonym wymieniamy także koła czy przeprowadzamy drobne naprawy na miejscu awarii. W przypadku aut powypadkowych przeprowadzamy również naprawy mechaniczne , a dodatkowo blacharsko- lakiernicze. Ze stuprocentową pewnością naprawa powypadkowa jest możliwa także w opcji bezgotówkowej z OC sprawcy. Wszystko zależy od Państwa wymagań , a ponadto preferencji!
Korzystając z naszych usług nic nie stracisz! Możesz jedynie pozyskać bezkompromisową pomoc drogową!
Zobacz także: laweta Bialystok.


Post a Comment