Jakie usługi oferuje kancelaria odszkodowawcza? | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Jakie usługi oferuje kancelaria odszkodowawcza?

Osoby poszkodowane w wypadkach drogowych, czy także komunikacyjnych mają prawo ubiegać się o stosowną a także uczciwą kwotę odszkodowania a także zadośćuczynienia, która w zgodzie z przepisami powinna być wypłacona przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Z całą pewnością odszkodowania powypadkowe powinny być wypłacane w adekwatnych kwotach, a więc na inną kwotę możemy liczyć w sytuacji złamania obojczyka na pasach, a na inną w wypadku na przykład poważnego złamania miednicy.
Odszkodowania powypadkowe – co warto mieć świadomość tego na ich temat?
Przede wszystkim powinniśmy mieć świadomość, że kancelaria odszkodowawcza specjalizuje się w prowadzeniu spraw osób poszkodowanych, które poniosły straty a także szkody w wyniku zdarzeń drogowych, np takich jak potrącenie osoby pieszej na pasach, potrącenie rowerzysty na pasach, wypadek motocyklisty czy także wypadek osoby poruszającej się na hulajnodze.

Odszkodowanie powinno być wypłacone przez towarzystwo ubezpieczeniowe z OC sprawcy, który miał polisę wykupioną w danej firmie ubezpieczeniowej. Jeśli sprawca nie miała obowiązującej polisy OC, to wówczas odszkodowanie musi być zapłacone przez ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny. Należy także dodać, że odszkodowanie z oc sprawcy wypłacane przez towarzystwo ubezpieczeniowe powinno pokrywać między innymi koszty leczenia, rehabilitacji, opieki nad osobą poszkodowaną, ale też koszty dojazdów do placówek medycznych. Szczególnym rodzajem odszkodowań powypadkowych są odszkodowania wypłacane za wypadek śmiertelny, do którego doszło w zdarzeniach drogowych.

Więcej: Złamana ręka odszkodowanie


Post a Comment