Skup odzieży | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Skup odzieży

 

Wyłącznie u nas, skup odzieży posklepowej. Zajmujemy się skupowaniem ubrań, jakie nie są już w modzie, nie sprzedały się w sklepach stacjonarnych, a magazyny nie mają żadnego interesu w trzymaniu ichniejszym na własnych półkach. Z chęcią odkupimy odzież od sklepów, którym pozostały pojedyncze rozmiary lub jednostkowe modele.

Interesuje nas też skup odzieży używanej. Koszule, T-shirty, spodnie, sukienki, spódnice, bluzy, kurtki, dodatki – jesteśmy zainteresowani każdym rodzajem odzieży używanej, jaka jest w dobrym, bądź doskonałym stanie (ubrania znoszone, podarte, zniszczone nie będą brane pod uwagę!).

Skup odzieży posklepowej Warszawa to miejsce, które para się przyjmowaniem ubrań, dla których nie ma już racji bytu w regularnej sprzedaży (ubrania nie są już modne, poza sezonem nie posiada szans na sprzedaż, ubrania są w niebanalnych rozmiarach i szanse na ich sprzedaż maleją).

Chętnie skupujemy odzież używaną w Warszawie biorąc pod uwagę na sposobność dokonania szybkiej transakcji na miejscu, w grę wchodzą również okolice Warszawy, o ile ciuchy, które są proponowane będą interesujące (Pruszków, Piaseczno, Otwock, Wołomin, Legionowo).

Do współpracy zapraszamy sklepy, które nie posiadają miejsca na przechowywanie przedawnionych kolekcji w magazynie.

Skup odzieży używanej chętnie współpracuje z małymi sklepami.

Skupujemy odzież również ze zbiórek i ze skupów. Chętnie nawiążemy współpracę.

Jesteśmy otwarci na propozycję skupu odzieży.

Gwarantujemy dobrą cenę.

Jesteśmy zainteresowani stałą współpracą w ramach skupu odzieży posklepowej.

Sprawdź: Skup odzieży używanej.

FacebookTwitterGoogle+Share


Post a Comment