Twoja flota online | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Twoja flota online

Jesteś właścicielem ogromnej firmy transportowej? Zarządzasz ogromną liczba samochodów służbowych albo ciężarowych w transporcie? Zdejmij z siebie ciężar ręcznego, normalnego telefonicznego monitorowania własnych pojazdów. Właśnie możesz mieć świadomość tego na bieżąco, gdzie są twoi kierowcy, jakie zadania obecnie wykonują. Taką sposobność daje Ci usługa, dzięki której zaczniesz efektywniej zarządzać flotą spersonalizowanych aut. Tą usługą jest monitoring pojazdów on-line.

W jaki sposób wiadomo, kontrolowanie flotą jest zadaniem skomplikowanym, wymaga umiejętności podejmowania szybkich i skutecznych wyborów. Wiedząc, które pojazdy, w jakich miejscach się znajdują, możesz skierować je natychmiast tam, gdzie są obecnie potrzebne. W ten metodę oszczędzasz czas, pieniądze, a też zyskujesz zadowolenie klientów, których zlecenia jesteś w stanie obsługiwać szybciej, na bieżąco. Dodatkową zaletą tego rozwiązania są bezdyskusyjne oszczędności finansowe – szybsza reakcja na natychmiastowe potrzeby to mniejsze zużycie paliwa w tym samym czasie, przy wykonywaniu większej ilości usług.

Monitoring gps to doskonałe rozwiązanie dla każdej liczącej się firmy transportowej. W tym momencie lokalizacja jest możliwa z dużą dokładnością do kilku- kilkunastu centymetrów, a zatem jest to niezawodne narzędzie w pracy. Niedługo może się okazać, że stosowanie śledzenia na bieżąco pojazdów służbowych będzie koniecznością, ze względu na oczywistą konkurencję w branży, a to ma możliwość dać bardzo istotną przewagę nad konkurentami. Bądź szybszy, zdobądź przewagę, zarabiaj i oszczędzaj.

Więcej informacji: monitoring pojazdów online.

FacebookTwitterGoogle+Share


Post a Comment