Gdzie kupić e-książki i audiobooki? | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Gdzie kupić e-książki i audiobooki?

Rozwiązania technologiczne rozszerzają nasze możliwości w różnorakich kategoriach a także dziedzinach życia. Nie całkiem inaczej jest w przypadku książek, które dostępne są już nie tylko w tradycyjnej papierowej wersji, niemniej jednak też w wersji cyfrowej, która z roku na rok zdobywa coraz więcej zwolenników. O ile zatem lubimy czytać książki, warto korzystać z nowoczesnego rozwiązania, jakim są ebooki księgarnia.

Jest to księgarnia internetowa, w której znajdziemy szeroki wybór zarówno ebooków, jak także audiobooków użytych zarówno do pobrania, jak także na CD.
Księgarnia z ebookami – to trzeba mieć świadomość tego?
W sieci bez problemu znajdziemy księgarnie, które posiadają w ofercie ebooki a także audiobooki. Jest to na przykład ebuka, czyli księgarnia, która w swojej ofercie posiada w głównej mierze albumy, atlasy, literaturę dla młodzieży, dla dzieci, literaturę edukacyjną, encyklopedie i słowniki szkolne, książki dla dorosłych, fantastykę, książki popularnonaukowe, kryminały, książki sensacyjne, jak też literaturę schludną, wydania naukowe i akademickie a także szeroki wybór popularnych niedawno poradników dotyczących na przykład rozwoju osobistego. Co za tym idzie, każdy miłośnik książek wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Warto być świadomym o tym, że e-książki dostępne są w różnych formatach. Najpopularniejsze są dwa formaty, a mianowicie ebooki epub i mobi. Książki w tych formatach mogą być czytane na różnych urządzeniach, a więc nie tylko i wyłącznie na czytnikach, ale również na smartfonach tabletach czy laptopach.

Źródło: ebooki do pobrania.


Post a Comment