Oprawa muzyczna wesele | Moje blogowanie

Bloguje bo to kocham

Oprawa muzyczna wesele

Do niedawna na weselach grały praktycznie wyłącznie zespoły. Zatrudnienie zespołu na wesele to był obowiązek każdej pary młodej. Dzisiaj czasy się trochę zmieniły i na weselach coraz częściej pojawiają się DJ-e.

DJ wesele jest w stanie zabawić właściwie identycznie, ja orkiestra. Innowacyjne urządzenia audio emitują doskonałą muzykę, którą można dopasować w najmniejszych detalach do gustu pary młodej i wszystkich gości.
Nie należy się ograniczać do kwalifikacji wokalnych, dlatego że didżeje są w stanie puszczać muzykę oryginalną, której słucha się jeszcze całkiem dobrze, niż zespołu. Zespół w dużej liczbie przypadków jest dość kosztownym rozstrzygnięciem, bo jego koszt to kilka tyś. pln. Zespół składa się z 4 lub 5 osób, zatem ta płatność musi się rozłożyć na taką liczbę osób. Tymczasem DJ na wesele jest 1 i tak samo koszt jego pracy będzie kilka razy tańszy od kosztu pracy całego zespołu. Nie ulega więc wątpliwości, że bardziej opłaca się zatrudnić DJ. DJ na wesele kosztuje od 1000 do 2000 złotych, zatem jest to z całą pewnością mniej, niż bierze zespół. Taki DJ ma natomiast kwalifikacji, które pozwalają mu zastąpić kilka osób. Puszcza oryginalną muzykę, więc nie ma problemu z odwzorowaniem muzyki. W takim wypadku jasne jest, że wesele będzie bardzo udane. Część osób obawia się wynajęcia DJ-a, bo myśli, że on sobie nie poradzi, ale jest dosłownie zupełnie inaczej. Taki DJ w każdym momencie radzi sobie z weselem i ludzie aż nie wierzą, że impreza z jednym muzykiem może być aż tak udana. Tymczasem tak właśnie jest i wszyscy są zadowoleni z zabawy.
Dodatkowe informacje: dj na wesele gdynia.


Post a Comment